VİLLA TEMİZLİĞİ

VİLLA TEMİZLİĞİ

İzmir Villa, Yazlık Temizlik Şirketi

Ege’nin incisi, ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri olan İzmir; hem tarihiyle hem de turizm cenneti olması itibariyle her geçen yıl daha da büyümektedir. Birçok insan için gelecekte yaşamayı hayal ettiği şehirlerden biri olan İzmir’de sahil kasabalarına yapılan villa ve yazlık sayısı da artmaktadır. Buradaki yazlık ve villaların tadilat sonrası temizliği, mevsimlik temizliği profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. Villa temizliğinin normal ev temizliği ile karıştırılmaması gerekmektedir. Çünkü villa temizliği hem alanın genişliği hem de eşyaların durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. İzmir’de uzun yıllardır hizmet veren Zeybek izmir temizlik şirketleri olarak okul temizliği, ofis temizliği, ev temizliği, fabrika ve hastane temizliği, inşaat sonrası temizliği gibi alanlarda hizmet veren firmamız villa ve yazlık temizliği alanında da iddialıdır. Yılların tecrübesi ve birikimiyle villa ve yazlık temizliğinde de İzmir’de ilk akla gelen firma olduk.

izmir yazlık villa temizliği

izmir yazlık villa temizliği

Zeybek Temizlik Şirketi çalışanları olarak öncelikle işimizi severek yapıyoruz. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Yıllardır profesyonel ekiplerle çalışıyoruz. İşini hızlı ve iyi yapan çalışanlarımızla İzmir’de villa temizliği, yazlık temizliği, köşk ve yalı temizliği hizmeti veriyoruz. Zeybek Temizlik Şirketi olarak sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı ilke ediniyoruz.

Villalarda kullanılan malzemeler ve eşyalar son derece lüks ve kaliteli olduğundan temizlik yapılırken de son derece dikkatli olunması gerekmektedir. Temizlik esnasında bu eşyaların bozulması ya da hasar görmesi yüksek maddi hasarlara neden olabilmektedir. Sırf bu yüzden bile villa temizliğinde uzman kişilerle çalışılması önemlidir. Bunun yanında kullanılan temizlik malzemelerinin kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca bu temizlik malzemelerinin insan sağlığına zarar vermeyen kimyasallar olması gerekmektedir.

Villa temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Öncelikle villa temizliğinde alanın büyüklüğüne göre kesinlikle birden fazla personel çalışmalıdır. Temizlik ekipleri, alanında uzmanlaşmış olmalıdır. Her villa ve yazlığın temizliğinin farklı uzmanlıklar gerektirdiğini bilmelidir. Ortamdaki eşyaların durumuna göre, zemin yapısına göre temizlik malzemesi kullanılmalıdır. Villaların temizliğinde olmazsa olmaz işlerden biri de aydınlatma temizliğidir. Özellikle aydınlatma ve avizelerin dış yüzeyinin temizlenmesi ustalık gerektirmektedir.

Villalarda en önemli temizlik yerlerinden biri de dış cephe camları olabilmektedir. İzmir’de dış cephe temizliğinde uzman olan firmamız villaların cam temizliğinde de öncelikle gerekli güvenlik tedbirlerini de alarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

Villaların birçoğu bahçe içerisindedir. Bizler İzmir Temizlik Şirketi olarak dilerseniz bahçe temizliğini de yapmaktayız. Villanın iç temizliğinin yanı sıra dış temizliğinin de yapılması gerekmektedir. Böylece yaşadığınız alanının tamamı uzman ekiplerimizce tertemiz hale getirilmektedir.

Bunun yanında villa temizliğinde iş güvenliği ve iş sağlığı da son derece önemlidir. Son yıllarda kanunla da yasal alt yapısı oluşturulan iş güvenliği ve SGK sız personel çalıştıramama durumlarına firmamız sonuna kadar destek vermektedir.

Zeybek Temizlik Firması olarak İzmir’de inşaat sonrası temizliği hizmetini uzun yıllardır vermekteyiz. Villa ve yalılarda da tadilat sonrası inşaat temizliği hizmeti vermekteyiz. İnşaat sonrası temizliği de profesyonellik gerektiren bir temizlik hizmetidir. Yanlış uygulamalar ve bilinçsiz kişilerce yapıldığında faydadan çok zarar getirmektedir.

Bizler İzmir Temizlik Şirketi olarak villa temizliğinde ne yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Villalarda havuzu, bodrum katını ,garajı, çatıyı, dış cephe camını, mutfağı, tuvaleti, banyoyu, odaları, avizeyi ve  inşaat sonrası villa temizliğini tüm temizlik detay ve inceliklerine kadar biliyor ve ona göre uygulamalarımızı yapıyoruz.Firmamız hakkında bilgi almak ve temizlik hizmeti talep etmek için aramanız yeterlidir.

İzmir’de villa temizliğinde kurumsal bir firmayla çalışmak isterseniz İzmir Zeybek Temizlik Şirketi bu konuda en doğru adres. Şirketimiz uzun yıllardır İzmir’de temizlik hizmetleri vermektedir ve her geçen gün siz değerli İzmirlilerin ilgisi ve memnuniyetiyle daha da büyümektedir.

Villa temizliği ve daha pek çok temizlik hizmetinde kaliteli, hızlı ve profesyonel işler yapan firmamıza ulaşmak için 0535 473 85 25  numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Hizmetler

+6 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz. Bizi Hemen Arayın.