Alsancak Temizlik Şirketi

Alsancak Temizlik Şirketi

Alsancak Temizlik Şirketi

Alsancak Konak İlçesi’ne bağlı şirin bir yerdir. Altay Alsancak Stadyumu, Alsancak Hocazade Camii, Gündoğdu Meydanı ve Kıbrıs Şehitler Caddesi ile kendini tanıtmıştır.


Alsancak Mahallesi eskiden olan havasını hiçbir zaman üzerinden atmamış, tozunda bile eskiyi yaşatan tadıyla bizleri mest ediyor. Gezip görülecek zarif mekanlara sahip Alsancak sizleri etkisi altında bırakacaktır.


Eğlence mekanları, tarihi yansıtan mükemmel binaları, butik müzeleri ve deniz manzarası ile görenleri adeta büyülüyor. Her köşesinde farklı bir hava soluyacağınız Alsancak rengarenk bir şehirdir. Orda asla sıkılmazsınız. Hatta oraya hayran kalarak yerleşmeyi bile düşünebilirsiniz. Yaşam bu şehirde hiç durmuyor. Hep bir hareketlilik var.


Burada sizi eskiye götürüp getirecek tarihi evleri ziyaret edin.  Kordon boyu uzanarak denizin huzurunu hissedin. Butik müzeleri de görmeden dönmeyin. Konunun İzmir temizlik şirketi ile ne alaksı var diyebilirsiniz. Doğru, bir alakası yok ancak Alsancak İzmir’in en gözde yerlerinden biridir. Bu sebeple kısaca tanıtmak istedik.

DİĞER BÖLGELER

+6 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz. Bizi Hemen Arayın.