İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat Sonrası Temizlik İzmir

Son yıllarda ülkemizde inşaat sektöründe yaşanan gelişmeler haliyle İzmir’de de etkisini göstermiştir. Gün geçmiyor ki yeni binalar, evler, iş yerleri, ofisler yapılmasın. Gün geçmiyor ki eski binalarda restorasyonlar, tadilatlar yapılmasınYeni alınan her konut, iş yeri, ofis ya da tadilatı yapılan yer herkeste bir heyecan oluştursa da inşaat sonrası temizlik yapılacak olması, insanların akıllarında soru işaretlerine neden olmaktadır. Her ne kadar boş ev temizliği için kolay olacağı düşünülse de özellikle inşaat sonrası temizlik yapılacak olan yerler için özel ve detaylı çalışmalar yapılmalıdır. Profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Yapımı yeni bitmiş olan evlerde ya da yeni tadilat yapılmış evlerde inşaat sonrasında çok fazla miktarda alçı, çimento ve moloz kalıntıları çıkmakta ve oluşan bu durum yeni yerlerine taşınmayı dört gözle bekleyen insanları zorlamaktadır. Peki inşaat sonrası temizlik nasıl yapılmalıdır? İzmir’de inşaat sonrası temizlik denince izmir temizlik şirketleri arasında akla ilk gelen Zeybek Temizlik Şirketi’dir.

inşaat sonrası temizlik

inşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik çalışmalarının, eşyaların taşınmasından önce detaylı ve derinlemesine bir şekilde yapılması gerekmektedir. Biliyoruz ki taşınma; evdeki eşyaların toplanması, paketlenmesi, yeni eşyaların alınması seçilmesi ve dekorasyonu gibi birçok iş yükünü beraberinde getireceği için zaten başlı başına yeterince zorlarken inşaat sonrası temizlik çok daha zorlu bir iştir. Ancak İzmir Zeybek Temizlik Şirketi ile zorlukları unutun! Sizler yeni evinize taşınma heyecanını doyasıya yaşayıp yeni yuvanızda yaşayacak olduğunuz güzel günlerin hayalini kurun, gerisini bize bırakın. Bizler İzmir’in en köklü temizlik şirketlerinden biri olan Zeybek Temizlik Şirketi olarak bünyemizde bulunan inşaat sonrası temizlik alanında profesyonel ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan kıvanç duyarız. Yaptığımız işlerden öğrendiğimiz ve çok önemsediğimiz bir şey var; o da ‘’Müşteri Memnuniyeti’’. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri ve diğer (ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, fabrika temizliği, villa&yazlık temizliği vb.) temizlik hizmetlerimizin hepsi müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyetimizden aldığımız enerji ile İzmir’de inşaat sonrası temizlik alanında yaptığımız çalışmalar ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyi temizlik alanında güler yüzlü ve işini iyi yapan personelimiz ile birlikte yaptığımız başarılı işlere yansıtıyoruz. Sıfır ev aldınız, inşaatı yeni bitti ama evin içi çimento, alçı, moloz yığınları ile mi dolu? Ne yapacağınızı ve nasıl temizleyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. İzmir Zeybek Temizlik Hizmetleri olarak bu sorunlarınızı en kısa sürede ve kalitede çözmeyi taahhüt ediyoruz. İnşaat sonrası olan harçların temizlenmesi ve yüzeylerde oluşan lekelerin çıkarılması profesyonel bir yardım gerektirmektedir. Biliyoruz ki yeni taşınacağınız evinizin tamamının tertemiz olması çok önemli. Bizler İzmir Zeybek Temizlik Hizmetleri olarak işimizi bu hassasiyetle yapıyor ve size %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Yılların bilgi ve birikimi ile inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği hizmetini İzmir’de veren Zeybek Temizlik Şirketi olarak sıfır inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası ev temizliklerini alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji geniş makine parkuru ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli temizlik anlayışından ödün vermeden inşaat sonrası temizlik hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliklerinde uzman personellerimiz ekipler halinde çalışarak en az 3 kişi ve üzeri personel sayısı ile iş başı yapmaktadır. İzmir içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arasında gelen ekibimiz bir gün içinde inşaat sonrası ev temizlik hizmetini bitirmektedir. Ekiplerimiz tarafından yapılması taahhüt edilen işler şu şekildedir:

 

Tadilat sonrası ev temizliği izmir 

 1. Cam ve çerçevelerin temizliği
 2. Kapıların silinmesi
 3. Mutfak dolap içlerinin silinmesi
 4. Mutfak fayanslarının temizlenmesi
 5. Banyo dolap içlerinin temizlenmesi
 6. Banyo fayanslarının ve duşakabinin temizlenmesi
 7. Balkon korkuluklarının ve balkon yüzeyinin temizlenmesi
 8. Ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi
 9. Zemin ve duvar fayanslarının temizlenmesi, derz temizliği
 10. İnşaat kalıntıların uygun yöntemlerle çıkarılması

İzmir Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. İnşaat sonrası temizlik hizmetibittiğinde son kontrollerin müşterimiz tarafından yapılmaktadır. Personellerimiz müşterimizin yaptığı kontrollerden sonra tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde müşterilerimize teslim etmektedir.

Neden Zeybek İzmir Temizlik Şirketi:

 1. İzmir’in en köklü ve kaliteli temizlik firmasıyız.
 2. Personelimiz inşaat sonrası temizlik konusunda çok tecrübelidir.
 3. Kullanmış olduğumuz makineler son model, malzemeler olması gereken kalitededir.
 4. İnşaat sonrasında yaptığımız temizlik en ince ayrıntısına kadardır.
 5. Müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuzdan sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir.

Firmamızdan temizliğini yaptıracağınız ev temizliğiofis temizliği ya da inşaat temizliği için detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. İletişim için telefon numaramız olan 0535 473 85 25’ den İzmir temizlik şirketleri arasında öncü kuruluş olan Zeybek İzmir Temizlik Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

+6 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz. Bizi Hemen Arayın.